Films

poster1

13 januari - 17.45 uur, 14 januari - 17.30 uur

Barbara (2017)

poster1

12 januari - 14.45 uur, 13 januari - 15.30 uur

Billy (2018)

poster1

Vrijdag 12 januari - 14.45 en 21.30 uur

Botanica (2017)

poster1

12 januari - 14.30 uur, 14 januari - 12.30 uur

Dance a Measure (2017)

poster1

Zondag 14 januari - 13.45 uur

DE AVONTUREN VAN PIETJE BELL (1964)

poster1

13 januari - 15.45 uur, 14 januari - 15.45 uur

De Belofte van Slek (2017)

poster1

Zondag 14 januari - 17.30 uur

Een Nieuwe Limburger (2018)

poster1

Vrijdag 12 januari - 21.00 uur

Electrifying China (2016)

poster1

13 januari - 13.45 uur, 14 januari - 15.30 uur

Forever Young (2017)

poster1

13 januari - 20.15 uur, 14 januari - 17.45 uur

Geel Zwart Rotterdam (2017)

poster1

12-13-14 januari 2018

Gevangen (2017)

poster1

zondag 14 januari - 13.45 uur

Grensmaas (2018)

poster1

Zaterdag 13 januari - 20.00 uur

Het Schoonmakersparlement (2018)

poster1

Zondag 14 januari - 13.30 uur

Het zijn maar Duitsers (2017)

poster1

Zaterdag 13 januari - 15.45 uur

IK FILM, DUS IK BESTA (2016)

poster1

Vrijdag 12 januari - 21.15 uur

In de Mond van Waanzin (2017)

poster1

12-13-14 januari 2018

In Limbo

poster1

13 januari - 15.30 uur, 14 januari - 17.30 uur

Kalinka (2017)

poster1

Zondag 14 januari - 15.45 uur

LEVENSGANG (1938)

poster1

Zaterdag 13 januari - 13.30 uur

LIMBURG IN BEELD (1918)

poster1

12 januari - 21.30 uur, 13 januari - 17.45 uur

Limburgia (2017)

poster1

Zaterdag 13 januari - 15.45 uur

mondriaTIOn (2017)

poster1

Zondag 14 januari - 12.30 uur

Muziek moet je maken met je Hart (2016)

poster1

12 januari - 14.30 uur, 14 januari - 17.00 uur

Nao ‘t Zuuje (2018)

poster1

Vrijdag 12 januari - 21.15 uur

Onze Soldaat (2015)

poster1

12 januari - 19.30 uur, 14 januari - 17.30 uur

Schaduwjager (2017)

poster1

12 januari - 21.30 uur, 14 januari - 17.00 en 17.45 uur

Sprokkelhout (2016)

poster1

12 januari - 19.00 uur, 13 januari - 13.45 uur

Stephanie & Esther (2017)

poster1

12 januari - 19.30 uur, 13 januari - 20.15 uur

Stille Storm (2018)

poster1

Zondag 14 januari - 13.30 uur

Such a Perfect Day (2018)

poster1

Zaterdag 13 januari - 20.00 uur

Until the Quiet Comes (2015)

poster1

13 januari - 13.30 uur, 14 januari 13.45 en 15.45 uur

Venlo Villapark (1918)

poster1

Zondag 14 januari - 15.30 uur

Wandern (2017)

poster1

12 januari - 19.00 uur, 14 januari - 15.45 uur

Zwarte Limburgers (2017)

poster1

Barbara (2017)

Speelfilm – 20 min – in competitie
Regie: Mark Handels
Genre: Drama

13 januari - 17.45 uur, 14 januari - 17.30 uur

poster1

Billy (2018)

Speelfilm – 90 min – in competitie
Regie: Theo Maassen
Genre: Komedie

12 januari - 14.45 uur, 13 januari - 15.30 uur

poster1

Botanica (2017)

Speelfilm – 13 min – in competitie
Regie: Noël Loozen
Genre: Komedie

Vrijdag 12 januari - 14.45 en 21.30 uur

poster1

Dance a Measure (2017)

Experimenteel – 4 min – in competitie
Regie: Roman Villevoye

12 januari - 14.30 uur, 14 januari - 12.30 uur

poster1

DE AVONTUREN VAN PIETJE BELL (1964)

Speelfilm – 85 min
Regie: Henk van der Linden
Genre: Komedie

Zondag 14 januari - 13.45 uur

poster1

De Belofte van Slek (2017)

Documentaire – 15 min – in competitie
Regie: Nathalie Crum

13 januari - 15.45 uur, 14 januari - 15.45 uur

poster1

Een Nieuwe Limburger (2018)

Officiële première – documentaire – 25 min – in competitie
Regie: Kim de Bis

Zondag 14 januari - 17.30 uur

poster1

Electrifying China (2016)

Documentaire – 45 min – in competitie
Regie: Ward Lennaerts

Vrijdag 12 januari - 21.00 uur

poster1

Forever Young (2017)

Documentaire – 55 min – in competitie
Regie: Bart Coenders

13 januari - 13.45 uur, 14 januari - 15.30 uur

poster1

Geel Zwart Rotterdam (2017)

Speelfilm – 22 min – in competitie
Regie: Esmee Jacobs
Genre: Drama

13 januari - 20.15 uur, 14 januari - 17.45 uur

poster1

Gevangen (2017)

Documentaire – 35 min – in competitie
Regie: Sjoerd Van Heugten / Lody Trepels

12-13-14 januari 2018

poster1

Grensmaas (2018)

Officiële première – documentaire – 20 min
Regie: Laurent Beckers

zondag 14 januari - 13.45 uur

poster1

Het Schoonmakersparlement (2018)

Voorpremière – 53 min
Regie: Leon Verdonschot

Zaterdag 13 januari - 20.00 uur

poster1

Het zijn maar Duitsers (2017)

Documentaire – 53 min – in competitie
Regie: Bart Hölscher

Zondag 14 januari - 13.30 uur

poster1

IK FILM, DUS IK BESTA (2016)

Experimenteel/documentaire – 34 min
Regie: Tanja Nabben en Wiek Lenssen

Zaterdag 13 januari - 15.45 uur

poster1

In de Mond van Waanzin (2017)

Officiële première – speelfilm – 23 min – in competitie
Regie: Cedric Ceglowski
Genre: Komedie/drama

Vrijdag 12 januari - 21.15 uur

poster1

In Limbo

Video-installatie
Door Sanne Aben, Wim Moorman, Frank Schrijven en Teun Verbeek

12-13-14 januari 2018

poster1

Kalinka (2017)

Speelfilm – 5 min – in competitie
Regie: Remy Kooi
Genre: Sciencefiction

13 januari - 15.30 uur, 14 januari - 17.30 uur

poster1

LEVENSGANG (1938)

Historische documentaire – 38 min
Regie: Wim Cox

Zondag 14 januari - 15.45 uur

poster1

LIMBURG IN BEELD (1918)

Historische documentaire – 60 min
Regie: Jules Stoop

Zaterdag 13 januari - 13.30 uur

poster1

Limburgia (2017)

Speelfilm – 45 min – in competitie
Regie: Noël Loozen
Genre: Komedie/drama

12 januari - 21.30 uur, 13 januari - 17.45 uur

poster1

mondriaTIOn (2017)

Experimenteel – 3 min – in competitie
Regie: Werner Biedermann

Zaterdag 13 januari - 15.45 uur

poster1

Muziek moet je maken met je Hart (2016)

Documentaire – 49 min
Regie: Ton Polman

Zondag 14 januari - 12.30 uur

poster1

Nao ‘t Zuuje (2018)

Openingsfilm en officiële première – documentaire – 80 min – in competitie
Regie: Rob Hodselmans

12 januari - 14.30 uur, 14 januari - 17.00 uur

poster1

Onze Soldaat (2015)

Documentaire – 47 min – in competitie
Regie: Jotja Bessems

Vrijdag 12 januari - 21.15 uur

poster1

Schaduwjager (2017)

Speelfilm – 10 min – in competitie
Regie: Nicole Jachmann
Genre: Drama

12 januari - 19.30 uur, 14 januari - 17.30 uur

poster1

Sprokkelhout (2016)

Speelfilm – 14 min – in competitie
Regie: Lucas Camps
Genre: Komedie

12 januari - 21.30 uur, 14 januari - 17.00 en 17.45 uur

poster1

Stephanie & Esther (2017)

Documentaire – 12 min – in competitie
Regie: Daniel Knoot

12 januari - 19.00 uur, 13 januari - 13.45 uur

poster1

Stille Storm (2018)

Officiële première – speelfilm – 50 min – in competitie
Regie: Guido Coppis
Genre: Drama

12 januari - 19.30 uur, 13 januari - 20.15 uur

poster1

Such a Perfect Day (2018)

Officiële première – speelfilm – 6 min – in competitie
Regie: Vincent Konings
Genre: Historisch drama

Zondag 14 januari - 13.30 uur

poster1

Until the Quiet Comes (2015)

Documentaire – 26 min – in competitie
Regie: Yaron Cohen

Zaterdag 13 januari - 20.00 uur

poster1

Venlo Villapark (1918)

Historische film – 3 min
Regie: Jos Caubo

13 januari - 13.30 uur, 14 januari 13.45 en 15.45 uur

poster1

Wandern (2017)

Documentaire – 25 min
Regie: Ruud Lenssen

Zondag 14 januari - 15.30 uur

poster1

Zwarte Limburgers (2017)

Documentaire – 51 min – in competitie
Regie: Hans Heijnen

12 januari - 19.00 uur, 14 januari - 15.45 uur

Passe-Partout

Met een passe-partout (€ 30,-) kan je onbeperkt naar films tijdens het LFF. Reserveren is dan niet nodig, er wordt voor jou een stoel vrijgehouden tot 5 minuten voor aanvang van de film.

Meer over het passe-partout