Voorgaande edities
Overzicht van de eerdere prijswinnaars en eervolle vermeldingen van de vorige edities
2022
KORTE FILM: Nicole Jachmann met Funkele
LANGE DOCUMENTAIRE: Hans Heijnen met Het Kruis van Tegelen
KORTE DOCUMENTAIRE: Yvonne Nouwen met Limbo in Limbo
AMATEURFILM: Huub Smets met De Gevolgen van de WO2 voor Venlo en Blerick
STUDENTENFILM: Marlies Smeenge met The Ballet of Service
ANIMATIEFILM: Tim Alards met Blèh
NIEUWE MAKERS: Angelo Raaijmakers en Ruben Groetelaars
SPECIALE JURYPRIJS: John Rouvroye
148 HOUR DOCS: Team Cinfa met Untamed
LFF FILMQUIZ: Team Cosa Nostra
2021
SPEELFILM KORT: Guido Coppis met Voor Het Slapen Gaan
DOCUMENTAIRE LANG: Sergej Kreso met Here We Move, Here We Groove
DOCUMENTAIRE KORT: Eva Nijsten met Heilig Boontje
AMATEURFILM: Jarno van Bussel met Parels van de Peel
STUDENTENFILM: Tim Sagl met Night Call
BESTE NIEUWE MAKERS: Gini Wittelings en Laura Huygen
SPECIALE JURYPRIJS: Ben Peeters
2020
SPEELFILM KORT: Genio de Groot met Convoi Exceptionnel
DOCUMENTAIRE LANG: Ruud Lenssen met Wei
DOCUMENTAIRE KORT: Ruud Lenssen met De Mythe van het Meer
AMATEURFILM: Lou Kruisbergen met Meer kan ik er ook niet aan doen
BESTE NIEUWE MAKERS: Bob Colaers en Lienke Roos
148 HOUR DOC: Team ‘Het Collectief’ met Mien vreejheid
SPECIALE JURYPRIJS: Maarten Brorens
LIEVELINGSFILM: Deborah van Dam met We zien ons
2019
BESTE FILM: Hans Heijnen met Voetbal is Oorlog
BESTE KORTE SPEELFILM: Sophie van de Pol met Fucking Cola
BESTE LANGE SPEELFILM: Marleen Jonkman met La Holandesa
BESTE KORTE DOCUMENTAIRE: Michiel Ubels met Dating Applicatie
SERVAES HUYS PRIJS: Peter Crins met Grensgeval
BESTE NIEUWE MAKERS: Ton Cox met Directed by Nature, Laurens Lenssen met Zero en Tim Sagl met The Hangman
BESTE 148 HOUR DOC: Team Nolensplein met Burn!
‘DE EERSTE KEER’: Blariacum College met Ghost Cinema
LIEVELINGSFILM: Op de Bies met De Thunderbies
LFF BUITENGEWOON PRIJS: VSO Impuls
2018
BESTE FILM: Bart Hölscher met Het zijn maar Duitsers
EERVOLLE VERMELDING: Rob Hodselmans met Noa ‘t Zuuje
BESTE KORT: Nathalie Crum met De Belofte van Slek
BESTE NIEUWE MAKER: Guido Coppis met Stille Storm
2017
BESTE FILM: Pieter Kuijpers met Riphagen
EERVOLLE VERMELDING: Wiek Lenssen met Portretten uit de Peel
BESTE KORT: Jeroen Mourmans met All There Is
BESTE NIEUWE MAKER: Kim de Bis met Grip